אושר שירותי אינסטלציה

האינסטלטור שלכם במרכז, זמין 24/7, שירות אדיב ואמין, 20 דקות הגעה לכל מקום

אינסטלטור בתל אביב

איתור נזילה בתל אביב

איתור נזילה בתל אביב – המומחיות של אושר שירותי אינסטלציה!

  נזילה מצנרת המים בבית היא דבר לא נעים כלל. לעיתים הנזילה היא גלויה, וגורמת להצפה של מים ברחבי הבית, דבר שכמובן אינו נעים כלל. לעיתים הנזילה היא סמויה, ומגלים אותה רק כאשר חשבון המים נעשה יקר באופן פתאומי ובולט, או כאשר מגלים רטיבות בקיר, ברצפה או בתקרה. כאשר נוצרת נזילה, חשוב לאתר את המקור שלה, על מנת לטפל בבעיה באופן מלא. חברת אושר שירותי אינסטלציה מבצעת עבורכם איתור נזילה בתל אביב, על מנת שתוכלו לתקן את הנזילה במהירות ובצורה הטובה ביותר.

יעוץ חינם

איתור נזילה בתל אביב

  כאשר מגלים רטיבות במקום כלשהו בבית, ניתן להניח שמקור הנזילה הוא במקום שבו הופיעה הרטיבות. אך הנחה זו אינה נכונה כלל. המים, מטבעם, זורמים ממקום גבוה למקום נמוך, עד למקום שבו הם יכולים להצטבר. הרטיבות אשר נוצרת בקיר או בתקרה נוצרת במקום שבו המים מצטברים בקלות, אך הדבר אינו מוכיח בוודאות שאותו מקום הוא גם מקור הנזילה. המים יכולים לזרום ממקור הנזילה אל מקום שבו הם יכולים להצטבר, וסימני הרטיבות מופיעים רק במקום ההצטברות של המים. לכן, כאשר מגלים נזילה כזו, חייבים לבצע איתור נזילה בתל אביב, על מנת לזהות את המקור האמתי של הבעיה. ישנן פעמים שבהן לא רואים את הנזילה כלל, ורק רואים את חשבון המים תופח. גם אז, כמובן, איתור נזילה בתל אביב מסייע לכם למצוא את מקור התקלה ולטפל בה.  

איך מאתרים נזילות?

  איתור נזילה בתל אביב נעשה בעבר באמצעים פרימיטיביים – שבירה של הקירות לאורך הצנרת על מנת לזהות את המקום שבו נוצר סדק, ליקוי באיטום או פיצוץ בצנרת. אך כיום ישנה אפשרות לאתר את מקור הנזילה מבלי ליצור הרס בבית. %T7שנם מכשירים מיוחדים לאיתור נזילה בתל אביב, אשר פועלים באמצעות מצלמה תרמית. המצלמה מזהה אזורים חמים וקרים יותר לאורך הקירות, התקרה והרצפה. כאשר מזהים מקום קר יותר מן האחרים באופן משמעותי, ניתן להסיק שזהו המקום שבו המים זורמים באופן לא מבוקר. איתור נזילה בתל אביב צריך להיעשות על ידי אינסטלטור מקצועי, אשר מיומן בשימוש במכשיר, על מנת לבצע את האיתור בצורה נכונה, ולזהות באופן מהימן את מקור הנזילה. כאשר מזהים את המקור, ניתן לחצוב בקיר בנקודה הדרושה בלבד, ולבצע תיקון נקודתי של הצנרת, במידת האפשר.  

אושר שירותי אינסטלציה

  חברת אושר שירותי אינסטלציה מציעה לכם שירות מקצועי של איתור נזילה בתל אביב. בכל מקרה של נזילה אשר מתגלה אצלכם בבית, חברת אושר שירותי אינסטלציה תגיע אליכם על מנת לזהות את מקור הנזילה, ולאחר מכן, כמובן, גם לתקן אותה. חברת אושר שירותי אינסטלציה מעניקה לכם שירות מקצועי, אמין וא5D7כותי, סביבת עבודה נקיה ככל האפשר, וגם זמינות גבוהה ועמידה בזמני העבודה. חברת אושר שירותי אינסטלציה מציעה לכם מחירים אטרקטיביים במיוחד, בכפוף למחירון השיפוצים הנפוץ בקרב האינסטלטורים.

יש לכם נזילה בבית? רוצים לדעת מהיכן היא מגיעה? פנו עוד היום לחברת אושר שירותי אינסטלציה ותקבלו שירות איתור נזילה בתל אביב במהירות גבוהה במיוחד!