אושר שירותי אינסטלציה

האינסטלטור שלכם במרכז, זמין 24/7, שירות אדיב ואמין, 20 דקות הגעה לכל מקום

אינסטלטור בתל אביב

אינסטלטור בכפר סבא

אושר שירותי אינסטלציה

אינסטלטור בכפר סבא, לא חייב להיות יקר, אך כן חייב להיות מוסמך.

באושר שירותי אינסטלטציה, אנחנו גובים מחירים בהתאם למחירון האינסטלטורים, כי חשוב לנו שלא תשלמו יותר ממה שמקובל ומה שהוגן. כמובן, גם אינסטלטור בכפר סבא חייב לחיות ממשהו, ולכן לא נגבה מחיר נמוך מדי, אך אם אתם מעוניינים לשלם מחיר הוגן – אצלינו זה יקרה, באמת ובפועל.

חשוב מאד לוודא שהאינסטלטור שאתם מזמינים הוא אינסטלטור מוסמך. קיימים אנשים שעובדים בתור אינסטלטור בכפר סבא, אך האם אינם מוסמכים לעבוד בתחום, ואתם אלה שישלמו את המחיר. באושר שירותי אינסטלציה תוכלו להיות בטוחים שהאינסטלטור שלכם הוא מוסמך, אחראי, ומקצועי, ושהוא הולך לעשות את העבודה שצריך, כמו שצריך.

אינסטלטור בכפר סבא אמור לענות לכם על שאלות ותהיות – גם דרך הטלפון וגם כשהוא כבר נמצא אצלכם בבית. לעולם אל תקבלו תשובה של "אעשה את מה שצריך ואל תשאלו שאלות". תשובה זו לא מקובלת, מפני שהיא לא מכבדת את הלקוח וכן שוללת ממנו את הזכות לבחור.

זקוקים לאיסנטלטור בכפר סבא? צרו איתנו קשר!

אינסטלטור מעולה כן בא בהזמנה

בכפר סבא לא קשה בכלל למצוא אינסטלטור מעולה

הרבה פעמים אומרים שדברים טובים לא תמיד באים בהזמנה. או, אומרים שכדי שיהיה לכם דבר מסויים, אתם חייבים להזמין אותו בהזמנה מיוחדת. אך אצלינו באושר שירותי אינסטלציה, אנחנו מאמינים שאינסטלטור בכפר סבא כן בא בהזמנה, ולא צריך הזמנה מיוחדת. כי גם לתושבי כפר סבא מגיע לקבל שירותי אינסטלציה טובים.

מכירים את זה שאין לכם מושג מאיפה למצוא אינסטלטור?

בהתחלה – אתם לא יודעים למי להתקשר. לכן התחלתם לשאול חברים, לבקש המלצות, לעשות חיפושים בגוגל על המילה "אינסטלטור בכפר סבא". קיבלתי הרבה תוצאות בגוגל, כמה המלצות מהחברים, ואחרי שעה או שעתיים, החלטתם למי כדאי להתקשר. מוצאים את הטלפון, מחייגים ו….הוא לא עונה. או, האינסטלטור המבוקש כן עונה, אך לצערו הרב אין לו אפשרות להגיע היום, והוא מבקש להגיע מחר על הבוקר, בשעה 5 או 6. מצד אחד, זה מאד יפה שהוא קם כל כך מוקדם ומוכן לבוא לקראתכם. מצד שני, אתם זקוקים לתיקון היום, ולא כל כך מעוניינים לחכות להתקלח ולהכין ארוחת ערב עד מחר בבוקר. מה עושים?

מקרה זה הוא אכן מקרה מבאס ומעצבן, אך אין מה לעשות, לא תמיד יש לאינסטלטור זמן. לכן, כשזה קורה, עליכם להרים טלפון לאינסטלטור הבא, ויפה שעה אחת קודם. באושר שירותי אינסטלציה אנחנו עושים מאמצים להגיע אליכם הביתה תוך פרק זמן קצר ביותר, כי גם אנחנו, כמוכם, לא אוהבים עיכובים. באושר שירותי אינסטלציה אנחנו רואים בעבודה שלנו שליחות – לעזור לתושבי כפר סבא שמחפשים אינסטלטור מעולה, לחזור לשגרה המבורכת שלהם כמה שיותר מהר.

אינסטלטור בכפר סבא בכל שעה ובכל יום - אושר אינסטלציה

אושר אינסטלציה תמיד פה בשבילכם, שירותי אמין, מקצועי ומהיר. כל העבודות שלנו מגיעות עם אחריות מלאה לאורך זמן. ניסיון רב בתחום האינסטלציה, איתור נזילות ודודי חשמל שמש.