אושר שירותי אינסטלציה

האינסטלטור שלכם במרכז, זמין 24/7, שירות אדיב ואמין, 20 דקות הגעה לכל מקום

אינסטלטור בתל אביב

פתיחת סתימות בתל אביב

אושר שירותי אינסטלציה - אינסטלטור בתל אביב

שוב מנסה לפתוח את הסתימה בכיור בעצמך? לאחר מספר ניסיונות, כנראה שהגיע הזמן להזמין אינסטלטור מקצועי, שכן הטיפול הביתי ב"פומפה" כבר לא עובד. אתה מתקשר לאינסטלטורים, מנסה להסביר הבעיה, והם נותנים לך מועד הגעה של עוד יומיים במקרה הטוב, שכן מדובר בעונת החורף ועבודת פתיחת סתימות בתל אביב הינה מרובה. בנוסף לכך המחירים שגובים... בשמיים!!

כאן נכנס לתמונה אושר שירותי אינסטלציה – אינסטלטור בתל אביב. אני אושר. אינסטלטור עם וותק רב. מקצוע האינסטלציה בשבילי הוא לא רק מקצוע למען הפרנסה, אלא תחום אהוב שיש לי תשוקה רבה אליו. על כן, העבודות שלי מתבצעות בצורה הטובה והמושלמת ביותר. אני תמיד דואג להעשיר את הידע שלי, וללמוד מוותיקי המקצוע, כי אף פעם אי אפשר לדעת מספיק.

אם ניתקלת בסתימה בביתך או בבניין המגורים שלך, אושר שירותי אינסטלציה – אינסטלטולר בתל אביב הינו המענה בשבילך. מדוע? כי אושר שירותי אינסטלציה – אינסטלטולר בתל אביב, ממקד עבודתי בעיר תל אביב בלבד. תל אביב הינה עיר גדולה בעלת תושבים רבים. התשתיות בה חלקן חדשות וחלקן ישנות, על כן הבניינים הישנים לעיתים נתקלים בסתימות עמן יש להתמודד על ידי ידע והכרת מערכות הביוב הישנות, ולעומת זאת, יש להכיר היטב גם את התשתיות החדשות, הנוטות גם הן לעיתים להסתם. כמו כן, ההתמקדות שלי בעיר תל אביב גורמת לכך שבאפשרותי להגיע במהירות וביעילות ללקוחות, ללא עיכוב בפקקים בשל הגעה מעיר אחרת. אי לכך, באפשרותי להגיע ללקוחות בהתרעה של מספר שעות לכל היותר, כך שהבעיה מתוקמת במהירות וביעילות. השירות שלי הוא ללא רבב, על כך לפחות מעידים לקוחותיי. כשתפתחו הדלת, תמצאו אינסטלטור עם חיוך על הפנים ומוכן מיד לעבודה. תחילה, אבצע בדיקה של האיזור הסתום, בין אם מדובר בשירותים, באמבטיה, בדוש או בכיור. אאבחן מעין מגיעה הבעיה ומדוע יש סתימה. לאחר פתיחת הסתימה, אדאג לנקות באמצעות חומרים מיוחדים את מערכת האינסטלציה, על מנת למנוע תופעות חוזרות של סתימה. בנוסף, אתן לכם טיפים כיצד לשמר על מערכת האינסטלציה בביתכם כך שתוכלו להמנע מסתימות נוספות בעתיד.

ומה לגבי המחיר?

אושר שירותי אינסטלציה- אינסטלטור בתל אביב, דואג לתמחר עבודתו באופן ראוי והוגן, בהתאם לעבודה המתבצעת. התמחור הינו נוח כאשר אני משתדל לבוא תמיד לקראת לקוחותי. במידה ותבקשו, אעניק לכם הצעת מחיר באופן טלפוני, אך יש לזכור כי לא תמיד אדע את המחיר הסופי עד שאגיע למקור הבעיה ואדע במדוייק במה מדובר.

ומה לגבי השירות?

אצלי באושר שירותי אינסטלציה – אינסטלטור בתל אביב, אני דואג ללוות את הלקוח מרגע שמתקשר להזמין שירותי בשל הבעיה בה נתקל, כאשר השירות ממשיך גם מספר ימים אחרי, שכן אני דואג לוודא כי הבעיה לא חזרה על עצמה. אני דואג ללוות לקוחותי באופן צמוד ובמידה והבעיה לשמה הוזמנתי חוזרת על עצמה, אשוב לתקנה. אושר שירותי אינסטלציה- אינסטלטור בתל אביב, עם השירות הטוב והמקצועי ביותר, בעל ידע נרחב בכל תחומי האינסטלציה הביתית, זמינות כמעט מיידית וחיוך תמידי על הפנים. יותר טוב מזה?!