אושר שירותי אינסטלציה

האינסטלטור שלכם במרכז, זמין 24/7, שירות אדיב ואמין, 20 דקות הגעה לכל מקום

אינסטלטור בתל אביב

אינסטלטור ברעננה

אושר שירותי אינסטלציה

שאתם תהיו מרוצים. אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל תשובות וכן ליווי אישי, ולכן נסביר לכם את מה שאנחנו עושים, ונציע לכם טיפים כדי למנוע מהבעיה לחזור בעתיד. ואם יש דברים קטנים שאתם מסוגלים לעשות בעצמכם, נשמח ללמד אתכם איך לבצע פעולות אלו כדי שלא תצטרכו בפעם הבאה להמתין לנו או לשלם כסף כדי לפתור את הבעיות הקלות והקטנות.

המחירים שלנו תמיד הגונים

אחת הסיבה שאנשים חוששים להזמין אינסטלטור ברעננה היא שהמחירים הם לפעמים גבוהים מאד. באושר שירותי אינסטלציה, כל המחירים שלנו הם בהתאם למחירון האינסטלטורים, ויש לכך שתי סיבות. האחת, כי אנחנו מאמינים שמחירים אחידים הם הדרך להעניק לאינסטלטורים פרנסה מכובדת מבלי להזיק לקהל הלקוחות. והשניה, מפני שאנחנו מודעים לכך שרוב הלקוחות אינם מודעים למחירון האינסטלטורים ולכן עלולים לשלם מחירים גבוהים מדי, פשוט כי הם לא יודעים שאפשר אחרת.

באושר שירותי אינסטלציה, אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שאתם מקבלים את הכי טוב: השירות הכי אדיב, העבודה באיכות גבוהה ביותר, המחירים הכי הגונים, ועמידה בלוח זמנים.

מחפשים אינסטלטור ברעננה? צור איתנו קשר עוד היום!

ברעננה לא מוותרים אל אינסטלציה איכותית

איך תוכלו לדעת שאתם מזמינים אינסטלטור מעולה ברעננה?

התעוררתם בבוקר וגיליתם, למרבה הפתע, שאי אפשר להתקלח. או אולי גיליתם שיש סנטימטר של מים על כל הרצפה, או שפתחתם את הברז במטבח והצינור התפוצץ. בכל המקרים האלה יש מכנה משותף: אתם זקוקים למים, ומהר. אולי אתם גם בהלם, ואולי ציפיתם שזה יקרה אך לא חשבתם שזה יקרה היום. בין כך ובין כך, אתם זקוקים לאינסטלטור ברעננה, ולא כל כך יודעים למי לפנות.

תפנו אלינו – באושר שירותי אינסטלציה, תקבלו שירות איכותי ביותר.

אנחנו באושר שירותי אינסטלטציה מאמינים שלכל אחד מגיע לקבל אינסטלטור ברעננה שהוא מקצועי, אדיב, מוסמך, ואחראי. אנחנו יודעים שכבר היו מקרים מעולם שהגיע אינסטלטור, עבד, גבה הרבה (או מעט) כסף, ושבוע לאחר מכן גילו שהוא בעצם לא תיקן שום דבר, אך הרס הרבה מאד. הנזק הכספי, הנזק לבניין ואולי גם לרכוש, והעצבים וקשיים שנגרמו בגלל האינסטלטור הזה, היו גבוהים מדי. וכמובן, בפעם הבאה לא רק שלא הזמינו אותו שוב, אלא דאגו מאד שגם האינסטלטור הבא יהיה כמוהו.

האמת היא שזה לא חייב להיות ככה, ואין הרבה אינסטלטורים שגורמים לכך כל הרבה נזק. לעומת זאת יש הרבה אינסטלטורים אמינים וטובים, שעושים את עבודתם נאמנה, ודאוגים לרווחתכם. אך מה עושים אם אתם מתקשרים לכמה אינסטלטורים, כולם עסוקים ויכולים לבוא רק מחר, ואתם זקוקים לאינסטלטור ברעננה עוד היום?

מה שאתם צריכים לעשות, זה להתקשר לאושר שירותי אינסטלציה.

באושר שירותי אינסטלציה אנחנו עושים מאמצים רבים כדי להגיע אליכם כמה שיותר מוקדם, ולפעמים נוכל להגיע אפילו בתוך חצי שעה ממועד הטלפון. כשאתם מתקשרים לאושר שירותי אינסטלציה, אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שאתם בידיים טובות.

אנחנו באושר אינסטלציה נעשה את הכל כדי לוודא שאתם לא תצטרכו להזמין אינסטלטור בחודש- חודשיים הקרובים, וכן נדאג להסביר לכם עד כמה שאפשר מה קרה ואיך זה קרה, ומה עלינו לעשות כדי לתקן אותו כעת. אם יש כמה אפשרויות, נציע לכם את כולם, יחד עם הסברים, וניתן לכם להחליט מה ברצונכם לעשות.

באושר שירותי אינסטלציה אנחנו כאן בשבילכם – בטלפון, בסמס, וכשאנחנו מגיעים אליכם הביתה. כשאתם מזמינים אינסטלטור ברעננה ובוחרים דווקא בנו, אנחנו לוקחים את זה כמחמאה, ועושים את הכל כדי לוודא

אינסטלטור ברעננה בכל שעה ובכל יום - אושר אינסטלציה

אושר אינסטלציה תמיד פה בשבילכם, שירותי אמין, מקצועי ומהיר. כל העבודות שלנו מגיעות עם אחריות מלאה לאורך זמן. ניסיון רב בתחום האינסטלציה, איתור נזילות ודודי חשמל שמש.